Dobrý deň,

 

Bývanie je odjakživa jednou z najzákladnejších potrieb. Každý potrebuje pokoj a komfort domova. Spoločnosť K.R.S., s.r.o. sa o domovy Bratislavčanov stará už od roku 1997. Za ten čas sme nazbierali veľmi veľa skúseností a dnes môžeme povedať, že naši zákazníci získavajú kvalitnú službu a pomáhame im riešiť otázky ohľadom bývania v maximálnej možnej miere.

Naše služby sme postavili na základných pilieroch, ktoré garantujú kvalitu služby.

 

ODBORNOSŤ

Všetci naši správcovia sú pravidelne odborne školení. Dokážu promptne zareagovať na potrebné situácie a zároveň poradiť riešenie, ktoré je pre Vás najvhodnejšie.

TRANSPARENTNOSŤ

Údaje o hospodárení so zverenými prostriedkami vedieme transparentne na jednotlivých účtoch. Rýchlo a prehľadne môžete skontrolovať ako boli vynaložené prostriedky, ktoré sú v správe K.R.S. V sekcii môj dom sú tieto informácie neustále k dispozícii „on-line“. Na poskytovaní ešte lepších informácii budeme ďalej pracovať.

OTVORENOSŤ

Neprekvapíme Vás nestránkovými dňami. Kedykoľvek sa za nami môžete obrátiť z akoukoľvek otázkou, alebo problémom. Odpoveď, alebo riešenie poskytneme v čo najkratšom čase. To isté platí aj pre prípad, že chcete nahliadnuť do výkazov. Sami môžete skontrolovať každý cent, s náležitým vysvetlením našich kolegov. Pre osobné stretnutia mimo stránkových hodín odporúčame termín dohodnúť telefonicky dopredu.

PROGRES

Nespíme na vavrínoch a naše služby stále zlepšujeme. Sledujeme trendy vo všetkých odvetviach, ktoré sa týkajú našej spolupráce. Hľadáme riešenia ako Vám poskytovať, alebo sprostredkovať služby v čo najväčšej kvalite a samozrejme za čo najlepších nákladov, tak investičných, ako aj dlhodobých, alebo prevádzkových. Výsledkom je aj táto web stránka, ktorá má zjednodušiť komunikáciu s našimi súčasnými a budúcimi zákazníkmi.

K.R.S., s.r.o. si počas celej doby pôsobenia získala množstvo spokojných zákazníkov. Usilujeme sa túto spokojnosť stále zvyšovať a byť prínosom pre ich pokojné a komfortné bývanie. Budem rád, keď sa Vám budeme môcť predstaviť osobne a presvedčíme Vás, že K.R.S. je aj pre Vás správnou voľbou.

 

Matej Hollý
riaditeľ spoločnosti